Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
LIETUVOS KAIMO PARLAMENTO III SESIJA RUGSĖJO 22-23 DIENOMIS TAUJĖNUOSE PDF Spausdinti El.paštas
Pirmadienis, 25 Rugsėjis 2017 16:53

Rugsėjo 22-23 dienomis Ukmergės rajone Taujėnuose vyko Lietuvos kaimo parlamento III sesija, kurioje dalyvavo atstovai iš įvairių Lietuvos regionų bei Suomijos.
Kaišiadorių rajono atstovai taip pat dalyvavo, tai
asociacijkos pirmininkė Janina Augustinavičienė, viešųjų ryšių specialistė Birutė Cikanavičiūtė, narės Nemira Abloževičienė, Giedrė Pavasarytė, Teresė Meškaitienė.
Rugsėjo 22 dieną pranešimus skaitė: LKBS pirmininkė Jolanta Marija Malinauskaitė, Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto narys Mindaugas Maciulevičius, LR VRM viceministras Giedrius Surplys, Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Europos kaimo parlamento organizatorius iš Suomijos Kim Smedslund bei kaimo plėtros atašė Briuselyje Jurgita Stakėnienė. 
Po pietų kaimo parlamento dalyviai buvo išvykę į keturias darbo grupes: 
• 2014-2020 metų LEADER programa: ar tokios mes tikėjomės?
• Socialinio verslo iššūkiai
• Paslaugų perdavimas vietos bendruomenei: mitas ar realybė?
• Kaimo vizija po 2020 metų
Buvo lankomos Ukmergės ir Panevėžio rajono bendruomenės, jų įgyvendinti projektai. 
Rugsėjo 23 dieną pranešimus skaitė Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto narys Mindaugas Maciulevičius pristatė ES Socialinio verslo reglamentavimą ir geruosius pavyzdžius, LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė pristatė atliktą tyrimą "Vietos bendruomeninių organizacijų paslaugų teikimo analizė", darbo grupių vadovai pristatė darbo grupių rezultatus ir pasiūlymus rezoliucijai. Dar papildomų pasiūlymų laukiama iki 2017 10 01. 
Parlamento pabaigoje LR Seimo narė Guoda Burokienė įteikė aktyviems vietos bendruomenių nariams padėkos raštus.

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 28 Rugsėjis 2017 13:38
 
IŠRINKIME ŠAUNIAUSIĄ 2017 METŲ KAIŠIADORIŲ RAJONO KAIMO BENDRUOMENĘ! PDF Spausdinti El.paštas
Trečiadienis, 13 Rugsėjis 2017 14:02

Kaišiadorių r. VVG tradiciškai kviečia balsuoti už šauniausią Kaišiadorių rajono kaimo bendruomenę 2017! 
Jūsų balsų laukiame iki 2017 m. spalio 11 dienos, 24.00 valandos. Šauniausią bendruomenę paskelbsime Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės konferencijos ,,LEADER kostiumas"metu, 2017 m. spalio 14 d., Žasliuose. Balsuoti galite spausdami ČIA.

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 13 Rugsėjis 2017 14:07
 
KVIEČIAME Į KAIŠIADORIŲ R. VVG KONFERENCIJĄ "LEADER" KOSTIUMAS! PDF Spausdinti El.paštas
Trečiadienis, 13 Rugsėjis 2017 13:54


Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė kviečia į konferenciją ,,LEADER kostiumas", 2017 m. spalio 14 d., 12 val., Žaslių tradicinių amatų centre, Vytauto g. 38, Žasliai, Kaišiadorių r.
PROGRAMA:
12.00 val. Dalyvių registracija
12.30 val. Konferencijos pradžia, sveikinimo žodis
12.45 val. Kaišiadorių r. VVG Strategijos 2015-2020 metų starto rezultatai
13.15 val. Lietuvos LEADER patirtis 2015-2020 metais
13.30 val. Svečiuose Dzūkai
15.00 val. Šauniausia Kaišiadorių rajono kaimo bendruomenė 2017 metais
15.15 val. Gražiausias LEADER kostiumas
15.30 val. 100 diskusijų Lietuvai

Aprangos kodas : skirtas Tautinio kostiumo metams

REGISTRACIJA VYKSTA IKI 2017 M. SPALIO 10 D.
REGISTRACIJOS FORMA

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 13 Rugsėjis 2017 13:59
 
PRIENUOSE VYKO KAUNO APSKRITIES VVG SUSITIKIMAS PDF Spausdinti El.paštas
Penktadienis, 08 Rugsėjis 2017 14:34

Vietos veiklos grupėms vasara buvo darbinga - sukaupėme nemažai patirčių ir klausimų, rugsėjo pirmąją įsigaliojo naujos vietos projektų administravimo taisyklės. Nors taisyklių klausimas jau pasistūmėjo, VVG veikloje liko dar daug diskutuotinų temų. Aptarti esamos situacijos Kauno apskrities vietos veiklos grupės vakar rinkosi Prienuose. Susitikti su Kauno apskrities vietos veiklos grupėmis sutiko ir LR Žemės ūkio ministro Broniaus Markausko patarėjas Dalius Žilinskas. Susirinkimą pradėjo Prienų rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Virginija Žliobienė, pristatydama Prienų rajono savivaldybės administracijos atstovus – rajono merą A. Vaicekauską ir mero pavaduotoją E. Marcinkevičių, Prienų r. VVG valdybos narę Ireną Urbonavičienę, dalyvaujančias Raseinių rajono, Jonavos rajono, Kauno rajono, Kaišiadorių rajono, Kėdainių rajono ir Prienų rajono vietos veiklos grupes. Kaišiadorių rajono VVG pirmininkė Janina Augustinavičienė supažindino dalyvius su susirinkimo darbotvarke, kurios kiekvieną iš klausimų lydėjo "karštos“ diskusijos. Vietos veiklos grupių atstovai įvardijo ir kitas VPS įgyvendinime aktualias problemas – vis dar neparengta darbo vietų skaičiavimo metodika, nuolat kintančios VPS IR VP administravimo taisyklės, nepakankami Nacionalinės mokėjimo agentūros pajėgumai priimti iš VVG projektų vertinimui ir kvietimų rengimui reikalingą informaciją, nepakankamai modernizuota komunikavimo tarp įstaigų ŽUMIS sistema, pertekliniai ir daug kaštų reikalaujantys reikalavimai VPS ir VP administravimui ir t.t. Taip pat pasidalinome pasirengimo tarp teritoriniams ir tarptautiniams bendradarbiavimo projektams patirtimi. LR ŽŪM patarėjas Dalius Žilinskas išdėstė ministerijos požiūrį į esamą situaciją įgyvendinant vietos plėtros strategijas ir paragino kurti produktyvesnius ir konkretesnius institucijų tarpusavio komunikavimo procesus. Buvo pripažinta, kad VVG tinklas nėra išnaudojamas maksimaliai. Prienų rajono meras palinkėjo vietos veiklos grupėms produktyvaus darbo, o ministerijos atstovams – daugiau pasitikėti VVG dirbančiais žmonėmis. Diskusijoms nurimus atsisveikinome iki rugsėjo 13-14 dienomis Vilniuje vyksiančios tarptautinės VVGT konferencijos, kur aktualiausi klausimai, greičiausiai, bus vėl paliesti. Dėkojame Prienų rajono vietos veiklos grupei už puikiai suorganizuotą susitikimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 08 Rugsėjis 2017 14:38
 
2017 M. RUGSĖJO 6 D. VYKO KAIŠIADORIŲ RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS VISUOTINIS NARIŲ SUSIRINKIMAS PDF Spausdinti El.paštas
Penktadienis, 08 Rugsėjis 2017 14:30

Rugsėjo 6 d. vyko Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės susirinkimas. Susirinkime dalyvavo kaimo bendruomenių vadovai, VVG nariai, VVG valdybos nariai. Susirinkime buvo aptarti asociacijos veiklai ir VPS įgyvendinimui svarbūs klausimai. Nariai pritarė įstatų keitimui dėl pasikeitusio Bažnyčios gatvės pavadinimo, taip pat buvo supažindinti su Kvietimo Nr. 1 eiga, vertinimo mechanizmu ir numatomais rezultatais. Kvietimo Nr.1 vertinimo ir finansavimo sąlygų aprašo rengimo metu kilo poreikis atlikti Kaišiadorių rajono kaimo vietovių vietos plėtros 2015-2020 metų strategijos keitimą, todėl visiems iš anksto buvo pateikta informacija apie Kvietimo Nr.2 dokumentacijos planus ir keičiamus strategijos elementus. Diskutuota dėl atrankos ir tinkamumo kriterijų. Taip pat pateikėme kaimo bendruomenėms ypač aktualios informacijos dėl bendruomenės, kaip perkančiosios organizacijos, statuso. Priminėme apie artimiausius renginius, įvykius. Penki Kaišiadorių rajono VVG atstovai dalyvaus Lietuvos kaimo parlamento (III sesijoje) 2017 09 22 -23 dienomis. 
Dėkojame nariams už dalyvavimą susirinkime ir 2017 m. spalio 14 d. 12,00 val. lauksime visų Žaslių tradicinių amatų centre, konferencijoje ,,LEDAER kostiumas“ .
Informacija Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2017. Visos teisės saugomos.
Nuotraukos R. Grigo

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 08 Rugsėjis 2017 14:33
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 60

Kvietimai

Aukojimo tradicija

Šauniausia bendruomenė

vvg 28.jpg
Reklaminis skydelis

Svetainės statistika

Nariai : 3
Turinys : 341
Nuorodos : 9
Turinio peržiūrėjimai : 286407
Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
© 2017 Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė. Visos teisės saugomos.
Informaciją kopijuoti ir platinti be autorių sutikimo draudžiama.