Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
MOKYMAI DRUSKININKUOSE PDF Spausdinti El.paštas

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė, įgyvendindama projektą „Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupėsdsc03680 narių ir vietos projektų vykdytojų gebėjimų aktyvinimas“, 2011 m. spalio 20-21 dienomis organizavo dviejų dienų mokymus valdybos nariams Druskininkuose, tema „TARPTERITORINIS IR TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS“. dsc03667

  Seminarą vedė Kauno regiono plėtros agentūros darbuotoja: direktoriaus pavaduotoja Lina Misiukevičienė. Mokymų tikslas - telkti Kaišiadorių rajono VVG teritorijos gyventojus ir ugdyti jų gebėjimus veikti kartu; ugdyti Kaišiadorių rajono VVG ir jos teritorijos gyventojų gebėjimus.

  Seminaro metu dalyviai klausė paskaitų apie esminius tarpteritorinio ir tarptautinio bendradarbiavimo iššūkius dabartinėmis sąlygomis, išklausė pagrindines pamokas iš VVG dsc03668tarpteritorinio ir tarptautinio bendradarbiavimo, įgijo žinių apie veiksmų planą, sprendžiant tarpteritorinio ir tarptautinio bendradarbiavimo iššūkius, tarptautinio bendradarbiavimo etiketą ir lygiavertės partnerystės formavimą.

  Po mokymų, seminaro dalyviai vyko į susitikimą su Druskininkų vietos veiklos grupės nariais, kur pasidalino gerąja patirtimi.

 
2011-10-13 KAIŠIADORIŲ RAJONO KAIMO BENDRUOMENĖS DALYVAVO VVG KONFERENCIJOJE/SUSITIKIME PDF Spausdinti El.paštas

   Spalio 8 d. Kaišiadorių rajono kaimo bendruomenės dalyvavo konferencijoje skirtoje Vietos plėtros  2008-2014 metų strategijos įgyvendinimui bei kasmetiniame tradiciniame Kaišiadorių kaimo bendruomenių jau VI-jame susitikime. Renginys vyko Bačkonių konferencijų centre.

  Bendruomenės ne tik dalyvavo konferencijoje, bet ir skaniausių, gražiausių pyragų konkurse. Pateikė savo pyragus konkursui.

 Renginyje dalyvavo Antakalnio, Anglininkų, Dainavos, Gudienos, Juodiškių, Kalvių, Kruonio, Nemaitonių, Paparčių, Pakertų, Pravieniškių II, Rumšiškių, Stabintiškių, Vilūnų, Zūbiškių, Žaslių bendruomenės.

   Kartu su bendruomenės dalyvavo Kruonio, Nemaitonių, Pravieniškių, Žiežmarių apylinkės seniūnai.

  Rajono kaimiškųjų bendruomenių projektine veikla domėjosi ir svečiai, tai seimo narys Bronius Bradauskas, Kaišiadorių rajono meras Romualdas Urmilevičius, mero pavaduotojas Romualdas Kubiakas, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius pavaduotojas Česlovas Neviera, Žemės ūkio ministerijos atstovės Vilma  Daugalienė - Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos  Kaimo plėtros departamento direktorė bei Rimutė Kėkštienė - Tarptautinių reikalų ir eksporto skatinimo skyriaus vedėja. Švietimo ministro patarėjas, mūsų rajono tarybos narys – Albertas Lakštauskas, Kaišiadorių Kredito unijos atstovai Marius Griesius ir Virginija Kudaševičienė bei Kaišiadorių senamiesčio bendruomenės pirmininkė – Ona Šiškienė.

elektrn vvg pirminink danut aleksinien elena kielien ir genut morknien oficials praneimai tik po - gimini dainos renginio dalyvi dovanos skirtos kaiiadori nakvyns namams renginio dalyviai renginio_vedjai loreta vanseviien ir vytautas siaurusaitis

 

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinis bendradarbiavimas PDF Spausdinti El.paštas

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė tęsdama partnerystės bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Vokietijos Saksonijos žemės VVG atstovais 2011 rugsėjo 21-25 dienomis vyko į Vokietiją dalyvauti tarptautiniame seminare skirtame, puoselėti ir saugoti mūsų tradicijas ir amatus, bei pagarba ir pagalba vyresnio amžiaus žmonės.

Vokietijos atstovai, tai Saksonijos žemės kultūros ministerijos atstovas, VVG Amarsens atstovas bei Diesdorfo muziejaus po atviru dangumi atstovas lankėsi Kaišiadorių rajone 2011m. birželio 11 dieną.

Susitikimo metu Lietuvoje vyko projektinių idėjų aptarimai, diskusijos.

Visą vasarą vyko susirašinėjimas tarp partnerių.

Gavome pasiūlymą bendradarbiauti tarp 6 regionų tai Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Čekijos. Suderinus bendradarbiavimo temas beliko susitikti su visais partneriai ir visa tai įtvirtinti raštu.

         Bendradarbiavimas vyks tarp 6 jau minėtų regionų. Projekto dalyviai Vietos veiklos grupės, muziejai po atviru dangumi ir atstovaujančios ministerijos, tai Kultūros arba Žemės ūkio.

Susitikimo metu rugsėjo 21-23 dienomis Glindirberge šalia Magdeburgo vyko informacinis seminaras skirtas VVG ir muziejams po atviru dangumi. Susitikime dalyvavo ir savo šalį bei įstaigas pristatė Kaišiadorių rajono VVG vadovė Janina Augustinavičienė ir Lietuvos liaudies buities muziejaus atstovė – Vida Olechnovičienė.

Rugsėjo 24-25 dienomis vyko Diesdorfo muziejaus 100- metų jubiliejaus šventė, kurioje visi regionai pristatė savo tradicijas bei amatus. Mūsų Kaišiadorių rajoną pristatė bei savo darbais žavėjo Verutė Gradeckienė bei Audronė Neniškienė.

Renginio metu partnerystė buvo patvirtinta bendradarbiavimo sutartimis.

Sekantis etapas tarptautinio bendradarbiavimo projekto paraiškos teikimas Nacionalinei mokėjimo agentūrai.

 

Daugiau informacijos apie vykusius susitikimus:

http://www.volksstimme.de/nachrichten/lokal/wolmirstedt/527086_Klavier-im-Wald-und-andere-interkulturelle-Ideen.html

http://www.museen-altmarkkreis.de/index.php?museum=1&op=diesdorf_kulturfest2011

 

bendradarbiavimo sutarties pasirasymas

 

lietuvos vokietijos estijos latvijos lenkijos ir ekijos seminaro dalyviai

 

 

 

 
PDF Spausdinti El.paštas

2011 m. spalio 8 d.
KVIEČIAME Į Kaišiadorių rajono VVG KONFERENCIJĄ - KAIMO BENDRUOMENIŲ VI-ĄJĮ SUSITIKIMĄ

Bačkonių konferencijų centras
Bačkonių k., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r.

Kvietimas-programa

 I DALIS. Bačkonių konferencijų centro salė.

12.00 val. DALYVIŲ REGISTRACIJA.

12.30 val. KAIŠIADORIŲ RAJONO VVG KONFERENCIJOS IR KAIMO

BENDRUOMENIŲ VI-OJO SUSITIKIMO ATIDARYMAS.

12.45 val. SVEIKINIMO ŽODIS.

13.00 val. PRANEŠIMAI (susiję su Strategijos įgyvendinimu).

PRANEŠĖJAI:

Kaišiadorių r. VVG pirmininkė J.Augustinavičienė,

Širvintų r. VVG pirmininkė V.Janavičienė,

Dainavos krašto bendruomenės „Ateitija“ pirmininkė G.Valatkienė,

Kauno r. VVG pirmininkas V.Zubas,

Elektrėnų savivaldybės VVG pirmininkė D.Aleksiūnienė.

14.00 val. MUZIKINĖ DALIS.

14.20 val. ŽODIS KAIMO BENDRUOMENĖMS, SVEČIAMS.

(Kaišiadorių nakvynės namams skirtų dovanų surinkimas)

Svečių, kaimo bendruomenių, seniūnų prašome padovanoti bet kokių

kasdieninės buities reikmenų (indai, patalynė ir kt.), kuriuos skirsime

Kaišiadorių socialinių paslaugų centro nakvynės namams.

15.00 val. PADĖKOS ŽODIS.
 II DALIS. Bačkonių restorano salė.

15.20 val. SKANIAUSIO PYRAGO RINKIMAI.

(kiekviena bendruomenė pateikia pyragą konkursui)
POKALBIAI, DISKUSIJOS PRIE VAIŠIŲ STALO.

 

 
SEMINARAS PDF Spausdinti El.paštas

Informuojame, kad Kaišiadorių r. VVG įgyvendindama projektą „Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės narių ir vietos projektų vykdytojų gebėjimų aktyvinimas“

2011 m. RUGSĖJO 19 d. (pirmadienį) 9-17 val. organizuoja seminarą "Vietos projektų vertinimas ir atranka".

Seminaro metu bus apžvelgta: vietos projektų vertinimo procesas; vietos projektų atranka, galimos atrankos kriterijų kategorijos; naudoti ar nenaudoti balų sistemą vertinant vietos projektus? Galimi vietos projektų vertinimo kriterijų pavyzdžiai; kaip atpažinti kokybišką vietos projektą ar jo idėją?

SEMINARAS VYKS adresu: Žaslių g. 16, Kaišiadorys, (Kavinėje "Pas Radvilą").

BŪTINA REGISTRACIJA! tel. 860759080 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

VVG

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 50 iš 54

Kvietimai

Aukojimo tradicija

Šauniausia bendruomenė

vvg 59.jpg
Reklaminis skydelis

Svetainės statistika

Nariai : 3
Turinys : 309
Nuorodos : 9
Turinio peržiūrėjimai : 242033
Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
© 2017 Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė. Visos teisės saugomos.
Informaciją kopijuoti ir platinti be autorių sutikimo draudžiama.