Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
PRIMENAME, KAD GALUTINIŲ VIETOS PROJEKTŲ PARAIŠKŲ LAUKSIME IKI 2017 M. LIEPOS 12 D., 17 VAL. PDF Spausdinti El.paštas
Pirmadienis, 10 Liepa 2017 12:49

Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 11 Liepa 2017 07:33
 
VAKAR KAIŠIADORYSE VYKO KAUNO APSKRITIES, ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONO VVG ATSTOVŲ SUSIRINKIMAS PDF Spausdinti El.paštas
Ketvirtadienis, 29 Birželis 2017 15:12

Vakar svečiuose sulaukėme kolegų iš kitų rajonų VVG – Kaišiadoryse vyko Kauno apskrities VVG , Elektrėnų savivaldybės ir Širvintų rajono VVG atstovų susirinkimas. Pastarąjį laiką dalis VVG gyvena VPS kvietimų rengimo ir VP vertinimo rūpesčiais, laukia esminių VP administravimo taisyklių pakeitimų, todėl yra ypač svarbu tarpusavyje pasidalinti savo patirtimi. Kaišiadorių r. VVG projekto vadovė Janina Augustinavičienė pasidalino Kaišiadorių r. VVG pirmojo kvietimo aktualijomis, pasidžiaugė, kad po Galutinių paraiškų vertinimo Lietuvoje turės tikrus Socialinio verslo projektus (tiek NVO sektoriaus, tiek privataus), kurie atitinka Socialinio verslo koncepciją. Pirmieji Kaišiadorių r. VVG Bendruomeninio verslo projektai, taip pat, džiugina savo idėjomis. Vadovė, taip pat, supažindino su pirminių paraiškų vertinimo sistemos eiga ir reikalavimais. Projekto administratorė Auksė Degutytė kolegoms kalbėjo apie Galutinių paraiškų ir jų priedų pildymą - Vienos įmonės deklaraciją, Smulkaus ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaraciją, Jungtinės veiklos sutartį ir Verslo planą. Auksė akcentavo, kad pagal dabar galiojančias VP administravimo taisykles Verslo planų tikslinimas negalimas. 
Taip pat, nepraleidome progos aprodyti svečiams Kaišiadorių miestą - pakvietėme apsilankyti palaimintojo Teofiliaus Matulionio sarkofagą esantį Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje. Apsilankėme ir Brazauskų namų muziejuje, kuriame mus pasitiko muziejininkė Asta Sabonytė.
Dėkojame Kauno r., Raseinių r., Jonavos r., Kėdainių r., Prienų r., Elektrėnų sav., Širvintų r. vietos veiklos grupių atstovams, kad surado laiko mus aplankyti ir padiskutuoti. 
Nuotraukos ir informacija Kaišiadorių r. VVG , kopijuoti draudžiama.

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 29 Birželis 2017 15:16
 
BIRŽELIO 26 D. VYKO MOKYMAI VIETOS PROJEKTŲ PAREIŠKĖJAMS PDF Spausdinti El.paštas
Trečiadienis, 28 Birželis 2017 15:01

Kaišiadorių rajono VVG  birželio 26 d. organizavo mokymus vietos projektų pareiškėjams. Mokymų tema - Galutinės paraiškos ir jos priedų pildymas.
Pareiškėjams primename, kad Galtutinių VP paraiškų laukiame iki 2017 m. liepos 12 d., 17 val., adresu Gedimino g. 48, Kaišiadorys.
Nuotraukos Kaišiadorių r. VVG.

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 28 Birželis 2017 15:04
 
2017 M. DALYVAVOME LIETUVOS KAIMO BENDRUOMENIŲ SĄSKRYDYJE PDF Spausdinti El.paštas
Pirmadienis, 19 Birželis 2017 10:53

Birželio 17 d. Kaišiadorių r. bendruomenių atstovai dalyvavo kasmetiniame Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje Karklėje. Šiais metais sąskrydyje pristatėme Kaišiadorių r. VVG pagamintą tautinių raštų domino, tautinį kostiumą ir tautinius raštus. Šventė prasidėjo iškilminga renginio dalyvių eisena ir svečių sveikinimais. Visiems bendruomeniečiams už prasmingą veiklą dėkojo Lietuvos Respublikos seimo narė Guoda Burokienė, socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, Lietuvos respublikos Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas ir kt. Tradiciškai, Kaišiadorių r. komanda puikiai pasirodė kliūčių ruožo rungtyje – užėmėme garbingą ketvirtąją vietą. Šventė taip pat neapsiėjo be apdovanojimų – Kaišiadorių rajono Kruonio bendruomenė buvo apdovanota už tradicijų ( piršlybų tradicijų) puoselėjimą. Visus išjudino bendras sąskrydžio dalyvių šokis, Mažųjų Lietuvos sostinių deleguotų kolektyvų koncertas. Dėkojame Kaišiadorių r. Beloniškių, Pakertų, Anglininkų, Vilūnų, Dainavos, Kaišiadorių apylinkės, Pravieniškių, Kruonio bendruomenių atstovams už aktyvų dalyvavimą, puikią nuotaiką ir, svarbiausia, šaunų savo rajono atstovavimą. Taip pat dėkojame Žaslių KC už palapinės dekoracijas ir tautines juostas, Kaišiadorių r. savivaldybei už patogų autobusą, fotomenininkui R. Grigui už šventės akimirkų įamžinimą. Šiais metais Karklė mus ypač lepino saule ir šilta jūra – mes čia dar būtinai sugrįšime!

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 19 Birželis 2017 10:57
 
GALUTINĖS PARAIŠKOS RENKAMOS IKI 2017 07 12 17,00 VAL. PDF Spausdinti El.paštas

Kaišiadorių rajono VVG pagal VPS Kvietimą Nr. 1 renka Galutines vietos projektų paraiškas iki 2017 07 12 17,00 val. 

Vietos projektų pareiškėjai gavę pasiūlymus teikti galutines paraiškas kviečiami į mokymus 2017 06 26 10,00 val. adresu: Gedimino g. 48 Kaišiadorys. Mokymai skirti Galutinių paraiškų pildymui, verslo planų ir kitų priedų pildymui.

Galutinės paraiškos formą, papildomą informaciją rasite čia 

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 16 Birželis 2017 15:40
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 60

Kvietimai

Aukojimo tradicija

Šauniausia bendruomenė

vvg 28.jpg
Reklaminis skydelis

Svetainės statistika

Nariai : 3
Turinys : 341
Nuorodos : 9
Turinio peržiūrėjimai : 286408
Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
© 2017 Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė. Visos teisės saugomos.
Informaciją kopijuoti ir platinti be autorių sutikimo draudžiama.