Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
KVIEČIAME KAIŠIADORIŲ R. VVG NARIUS Į VISUOTINĮ ATASKAITINĮ SUSIRINKIMĄ PDF Spausdinti El.paštas
Penktadienis, 17 Kovas 2017 09:52

K V I E Č I A M E

Kaišiadorių r. VVG narius (VVG narius, VVG valdybos narius, Bendruomenių pirmininkus) į visuotinį ataskaitinį susirinkimą
2017 m. kovo 28 d. 17:00 val. adresu: Bažnyčios g. 4, Kaišiadorys (savivaldybės didžioji salė, II aukštas).

SUSIRINKIMO EIGA:
1. Dėl VPS Kvietimo Nr. 1 paskelbimo ir pristatymo.
2. Dėl asociacijos Kaišiadorių r. VVG narių priėmimo. 
3. Dėl Kaišiadorių r. VVG veiklos ataskaitos už 2016 m.
4. Dėl Kaišiadorių r. VVG finansinės ataskaitos už 2016 m.
5. Dėl Kaišiadorių r. VVG veiklos plano 2017 m.
6. Dėl VPS Strategijos keitimo (4 priemonė). 
7. Dėl užbaigtų vietos projektų ataskaitų tikrinimo klausimynų ir formos.
8. Kiti klausimai.

P.S. VVG nariai, jei negalėsite dalyvauti visuotiniame susirinkime, raštu įgaliokite kitą VVG narį jus atstovauti.

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 17 Kovas 2017 10:01
 
KOVO 13 D. SUSITIKOME SU ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS VVG PDF Spausdinti El.paštas
Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017 10:42

Atėjus pavasariui pradedame galvoti apie naujus projektus! Vakar svečiuose sulaukėme artimiausių savo kaimynų - Elektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupės. Kartu jau esame sėkmingai įgyvendinę teritorinį projektą, todėl apsvarstėme galimybes bendradarbiauti ir toliau.

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017 10:47
 
KAIMO BENDRUOMENĖS KVIEČIAMOS TEIKTI PARAIŠKAS NACIONALINEI PARAMAI GAUTI PDF Spausdinti El.paštas
Penktadienis, 10 Kovas 2017 11:31

Skelbiamas kvietimas teikti paramos paraiškas pagal 2017 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2017 m. kovo 7 d. įsakymu Nr. 3D-142 ,,Dėl 2017 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“.
Paramos paraiškos forma skelbiama Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, Programos ,,Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro interneto svetainėse (www.zum.ltwww.zmmc.lt). Paramos paraiškos priimamos Programos ,,Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centre (Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r. (203 kab.) nuo 2017 m. kovo 10 d. iki 2017 m. balandžio 10 d. darbo laiku: pirmadienį–ketvirtadienį 8.00–17.00 val., penktadienį 8.00–15.45 val.; pietų pertrauka 12.00–12.45 val.
Paramos paraiška Programos ,,Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centrui gali būti pateikta asmeniškai pareiškėjo vadovo arba pareiškėjo įgalioto asmens (turėti atitinkamus dokumentus), atsiųsta per kurjerį arba paštu registruota pašto siunta. Kitais būdais (pvz., el. paštu ir kt.) arba kitais adresais pateiktos paramos paraiškos nevertinamos. 
Papildomą informaciją teikia Programos ,,Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro Vietos plėtros ir LEADER skyriaus specialistė Monika Raudonienė, tel. (8 5) 250 6093, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , ir Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento Alternatyviosios veiklos skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Vaičiūnienė, tel. (8 5) 239 1276, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 Taisykles, paraiškos formą ir įgyvendinto projekto ataskaitos formą rasite čia.

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 10 Kovas 2017 11:49
 
KOVO 8 D. DALYVAVOME KAUNO APSKRITIES VVG SUSITIKIME PDF Spausdinti El.paštas
Penktadienis, 10 Kovas 2017 09:02

Kovo 8 d. Kauno apskrities VVG atstovai rinkosi į susirinkimą Jonavoje. Susitikti su Kauno apskrities VVG atstovais 2017 m. vasario 15 d. raštu 4.2-10 ,,Dėl stringančios Leader programos“ buvo kviečiami ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras, bei VVGT pirmininkė, tačiau susitinkime nedalyvavo. Į susirinkimą atvyko Prienų r., Kauno r., Raseinių r., Kėdainių r., Jonavos r. sav. ir Kaišiadorių r. vietos veiklos grupių administracijų darbuotojai. Šį Kauno apskrities VVG susirinkimą sveikinimais pradėjo Jonavos r. sav. meras Eugenijus Sabutis, o šeimininkai nepamiršo pasveikinti visų susirinkusių moterų.
Esminiai ir reikalaujantys daugiausiai diskusijų išliko klausimai dėl PVM tinkamumo, VP administravimo taisyklių pakeitimo ir nepatvirtintos darbo vietų kūrimo metodikos. Darbuotojai pasidalino skirtinga pirmųjų kvietimų teikti paraiškas patirtimi, tai suteikė galimybę plačiau pažvelgti į iškylančias problemas. Taip pat turėjome pripažinti, kad negalime startuoti ir esame izoliuoti nuo tarptautinio ir teritorinio bendradarbiavimo dėl taisyklių nebuvimo.
Dėkojame Jonaviečiams už priėmimą ir jau planuojame kitą Kauno apskrities VVG susitikimą Kėdainiuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 14 Kovas 2017 10:47
 
KOVO 7 D. ĮVYKO KONSULTACINIS RENGINYS ,,NUO IDĖJOS IKI PARDAVIMŲ...'' PDF Spausdinti El.paštas
Penktadienis, 10 Kovas 2017 08:52

Kovo 7 d. kavinėje ,,Dūzgynės“ įvyko Kaišiadorių r. VVG organizuotas renginys ,,Nuo idėjos iki pardavimų...“ . Kaišiadorių r. VVG jau yra paskelbusi strategijos kvietimo Nr. 1 dokumentacijos projektą, kuriame pateikiama informacija apie galimybes gauti paramą teikiant NVO bei privataus sektoriaus socialinio ir bendruomeninio verslo projektus. Ta proga pakvietėme nemažą būrį pranešėjų pasidalinti savo įvairia patirtimi. VšĮ ,,Sūrūs vėjai“ atstovė A. Jazepčikaitė – Gaidienė įvardino pagrindines problemas, su kuriomis susiduria bendruomenės ir vietos amatininkai, norintys kurti ar plėsti verslus, papasakojo apie bendradarbiavimo iniciatyvas Druskininkų kaimiškoje teritorijoje. Džiaugiamės, kad mūsų rajone taip pat yra bendruomenių, gebančių vykdyti ekonominę veiklą – viena iš jų yra asociacija ,,Zūbiškių bendruomenė“. Bendruomenės pirmininkas Vaidas Mitkus supažindino su bendruomenės teikiamomis paslaugomis - autobusiuko nuoma, stovyklų organizavimas, bei šių paslaugų organizavimo ypatybėmis bendruomenės lygmenyje. 
Tiek NVO, tiek privataus verslo pradžiai reikalingas ne tik finansavimas, bet ir puiki idėja. Savo patirtimi, kaip idėją pavertė verslu, pasidalino ,,Molio virtuvės“ įkūrėja keramikė Kristina Zazerskienė ir sodybos ,,Atokampis“ direktorius Vidmantas Piraitis. Valgomas puokštes pristatė jų autorė Kristina Samalė, po pranešimo vieną jų padovanojo renginio dalyviams. 
Šiek tiek toliau mus pakvietė pasižvalgyti JPP „Kurk Lietuvai“ projektų vadovė Giedrė Rutkauskaitė. Ji papasakojo apie Honkongo patirtį sprendžiant socialines problemas, pasitelkiant dizaino ir kitas inovacijas. Giedrė savo pranešimą baigė optimistiškai, sakydama, kad kai problemoje matai galimybę, pasaulį pamatai kitomis akimis. 
VVG administratorė Auksė Degutytė savo pranešime pateikė informaciją, kaip turimas idėjas paversti realybe - pristatė Kvietimo Nr.1 priemones. 
Dėkojame renginio dalyviams už norą dalintis žiniomis ir patirtimi.
Daugiau apie pranešėjų pristatytas veiklas:
Molio virtuvė: https://www.facebook.com/KZkeramika/?fref=ts
Sodyba ,,Atokampis“: https://www.facebook.com/Atokampis/?fref=ts
Valgoma puokštė: https://www.facebook.com/valgomapuokste/?fref=ts
VšĮ ,,Sūrūs vėjai“: http://www.dvvg.lt/archives/category/surus-vejai

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 10 Kovas 2017 08:59
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 57

Kvietimai

Aukojimo tradicija

Šauniausia bendruomenė

p1010162.jpg
Reklaminis skydelis

Svetainės statistika

Nariai : 3
Turinys : 326
Nuorodos : 9
Turinio peržiūrėjimai : 269844
Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
© 2017 Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė. Visos teisės saugomos.
Informaciją kopijuoti ir platinti be autorių sutikimo draudžiama.