VAKAR KAIŠIADORYSE VYKO KAUNO APSKRITIES, ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONO VVG ATSTOVŲ SUSIRINKIMAS

Vakar svečiuose sulaukėme kolegų iš kitų rajonų VVG – Kaišiadoryse vyko Kauno apskrities VVG , Elektrėnų savivaldybės ir Širvintų rajono VVG atstovų susirinkimas. Pastarąjį laiką dalis VVG gyvena VPS kvietimų rengimo ir VP vertinimo rūpesčiais, laukia esminių VP administravimo taisyklių pakeitimų, todėl yra ypač svarbu tarpusavyje pasidalinti savo patirtimi. Kaišiadorių r. VVG projekto vadovė Janina Augustinavičienė pasidalino Kaišiadorių r. VVG pirmojo kvietimo aktualijomis, pasidžiaugė, kad po Galutinių paraiškų vertinimo Lietuvoje turės tikrus Socialinio verslo projektus (tiek NVO sektoriaus, tiek privataus), kurie atitinka Socialinio verslo koncepciją. Pirmieji Kaišiadorių r. VVG Bendruomeninio verslo projektai, taip pat, džiugina savo idėjomis. Vadovė, taip pat, supažindino su pirminių paraiškų vertinimo sistemos eiga ir reikalavimais. Projekto administratorė Auksė Degutytė kolegoms kalbėjo apie Galutinių paraiškų ir jų priedų pildymą - Vienos įmonės deklaraciją, Smulkaus ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaraciją, Jungtinės veiklos sutartį ir Verslo planą. Auksė akcentavo, kad pagal dabar galiojančias VP administravimo taisykles Verslo planų tikslinimas negalimas. 
Taip pat, nepraleidome progos aprodyti svečiams Kaišiadorių miestą - pakvietėme apsilankyti palaimintojo Teofiliaus Matulionio sarkofagą esantį Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje. Apsilankėme ir Brazauskų namų muziejuje, kuriame mus pasitiko muziejininkė Asta Sabonytė.
Dėkojame Kauno r., Raseinių r., Jonavos r., Kėdainių r., Prienų r., Elektrėnų sav., Širvintų r. vietos veiklos grupių atstovams, kad surado laiko mus aplankyti ir padiskutuoti. 
Nuotraukos ir informacija Kaišiadorių r. VVG , kopijuoti draudžiama.