Naujienų archyvas
2010-06-16 PDF Spausdinti El.paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių VI sąskrydis vykrydžio pradžia: visų rajonų eisena prie jūros kur vyko oficialus sąskrydžio atidarymas. Lietuvos valdininkų sveikinimais ir kalbomis buvo pasveikinti visi susirinkusieji. Renginio vedantieji buvo laivo kapitonas bei junga. Kaišiadorių rajoną atstovavo Kaišiadorių r. VVG ir gausus būrys kaimo bendruomenių atstovų (iš Kaišiadorių rajono dalyvavo net 71 bendruomenių atstovas iš Pravieniškių I ir Pravieniškių II, Liutonių, Mikalaučiškių, Dovainonių, Rumšiškių, Stabintiškių, Pakertų, Žaslių ir Vilūnų). Visų rajonų atstovai demonstravo savo jėgas įvairiose sportinėse rungtyse, simboliškai varžėsi tradiciniais patiekalais ir kiemelių grožiu, pristatinėjo  savojo krašto „žemčiūgus“. Kaišiadorių rajono atstovai buvo puikios fizinės formos nes prizinės vietos atiteko Kaišiadorių rajonui.


Nugalėję visus kitus Lietuvos rajonus Kaišiadorių komanda moterų futbole užėmė II vietą

Šaunuolės: Evelina Malašauskaitė, Jonesa Drumstienė, Jurgita Navickienė, Kristina Švedaitė Kaišiadorių komanda vyriškam kvadrate užėmė  I vietą

Šaunuoliai: Vaidas Mikalajūnas, Modestas Dubinskas, Gendrutis Jakštas, Kęstutis Malinauskas, Saulius Drulia

Vilūnų merginų Birutės Cikanavičiūtės ir Ievos Kalvinskaitės kūrinys buvo labai originalus. Skirta padėka  Lietuvos „žemčiūgui“.

Na o po visų prisistatymo, visų sporto rungčių buvo skirti linkėjimai Lietuvai iš kiekvienų kiemelių į dangų buvo paleisti vilties žibintai. Bei likusios jėgos skirtos šokiams ant jūros kranto. Kiti nepabūgę žvarbaus vėjo ir Baltijos bangose pasipliuškeno. Kaišiadorių atstovų akordeonas netilo  ir vykstant namo autobuse.

p1010162p1010175

 

Kvietimai

Aukojimo tradicija

Šauniausia bendruomenė

p1010175.jpg
Reklaminis skydelis

Svetainės statistika

Nariai : 3
Turinys : 343
Nuorodos : 9
Turinio peržiūrėjimai : 375145
Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė
© 2020 Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė. Visos teisės saugomos.
Informaciją kopijuoti ir platinti be autorių sutikimo draudžiama.