Gražų pirmą gruodžio šešetadienį Kalvių bendruomenė pakvietė duris atverti Kalvių bendruomenės namuose. Kalvių bendruomenė, tai viena iš devynių bendruomenių (Anglininkų, Antakalnio, Dainavos "Ateitija", Kruonio, Nemaitonių,  Paparčių "Vilija", Vilūnų, Zūbiškių bendruomenės) , kurios dar 2011 metais ryžosi teikti projektus asociaciajai Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupei ir įgyvendinti nemažos apimties statybinius projektus.

Svečius Kalvių bendruomenės namuose pasitiko teatralizuoti renginio vedėjai. Kalvių bendruomenės pirmininkė - Lina Brazionienė pristatė visą projekto įgyvendinimo eigą iki šios dienos durų atvėrimo. Iliustruodama visą Kalvių bendruomenės veiklą supažindino su visais bendruomenės įgyvendinamais projektais, kurie nors ir nedideli, bet labai prasmingi ir gražūs.

Jaukias patalpas pašventino kunigas Robertas Mikalauskas, daug šiltų žodžių ir daug dovanų negailėjo svečiai iš Nacionalinės mokėjimo agentūros L. Smolskienė, savivaldybės administracijos direktorius G. Gružauskas, džiaugėsi savo bendruomenių veikla Kruonio seniūnas A. Slavinskas, Kaišiadorių r. VVG vadovė J. Augustinavičienė. Už gerus mokinus iš Kalvių dėkojo Kruonio gimnazijos direktorė R. Mikučauskienė. 

Už nuostabią ir šiltą draugystę dėkojo Kruonio seniūnijos bendruomenės, tai Anglininkų, Kruonio ir Vilūnų bendruomenių atstovai. Dramos kolektyvo vadovė J. Bernotienė priminė, kad pirmininkei praverstų jau turėti sparnus, kad galėtų visus projektus spėti įgyvendinti.

Nes projektų skaičius vis auga, tai Kalvių aikštės projektas, mokyklos stadiono atnaujinimas, Kalvių paplūdymio įrengimas ir kt., kuriuos  įgyvendina Kalvių bendruomenė. Šaunuoliai sėkmės Jiems ir toliau.

 

Šventės akimirkos