Istoriją menantis, tvarkingas ir įdomus Nemunaičio miestelis tapo paskutine teritorinio bendradarbiavimo projekto „Žydinti Lietuva“ vieta, sukvietusia Alytaus benduomenes.

Gegužės 27 dieną lektoriai Ingė Auželienė ir Tautvydas Gurskas susirinkusiems skaitė paskaitas apie augalus, jų priežiūrą, derinimą, tikslingumą ir įvaizdžio formavimą.

Po teorinės dalies ir pietų dirbtuvių dalyviai buvo suskirstyti į pogrupius, kuriuose turėjo atlikti atitinkamas praktines užduotis: 1. vietovės pavadinimo vizualizacija, 2. parko vizualizacija, 3. fotografavimosi vietos vizualizacija, 4. gatvės vizualizacija, 5. objektų vizualizacija, 6. augalų mobilaus muziejaus vizualizacija. Kiekviename pogrupyje dalyvavo po 3-5 dirbtuvių dalyvius, kurie atiko dirbtuvių užduotis praktiškai iš pasirinktų priemonių. Dirbtuvėse sukurtas rezultatas atiteko dirbtuvių dalyviams.

Nors Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės vykdomas ir patrauklų kaimo vietovių įvaizdį kuriantis projektas priartėjo prie pabaigos, su visų projekte dalyvaujančių bendruomenių sukurtais rezultatais susipažinsime vėliau.

Aplankysime ir dar kartą pasidžiaugsime sukurtomis žiedų kompozicijomis bei pasidalinsime su jumis.

Projektą „Žydinti Lietuva“ vykdo Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė kartu su 8 partneriais: Prienų, Alytaus, Kauno, Raseinių, Kėdainių, Jonavos, Širvintų ir Elektrėnų vietos veiklos grupėmis.

Projektą remia Lietuvos Respublika ir Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves.

Nuotraukos ir video Sauliaus Jankausko

 

2022 05 27 Zydinti Lietuva Alytus 3

Nuotraukos čia

Trumpas video čia

--

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2022. Visos teisės saugomos