Rugsėjo 15 dienos rytą visi projekto „Žydinti Lietuva“ dalyviai rinkosi į Kaišiadorių kultūros centrą, kur vyko teritorinio bendradarbiavimo projekto „Žydinti Lietuva“ baigiamoji konferencija.

Konferencijoje dalyvavo visos 9 vietos veiklos grupės (toliau – VVG): koordinatorius - Kaišiadorių rajono VVG, partneriai – Kauno rajono VVG, Prienų rajono VVG, Raseinių rajono VVG, Kėdainių rajono VVG, Jonavos rajono VVG, Elektrėnų sav. VVG, Širvintų rajono VVG ir Alytaus rajono VVG. Atvyko dirbtuvių dalyviai iš visų rajonų, kurie kartu stengėsi ir kūrė gėlių kompozicijas dirbtuvių metu ir pasisėmę žinių ir idėjų perteikė jas savo vietovių puošimui.

Džiaugiamės sulaukę svečių iš Nacionalinės mokėjimo agentūros  - Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vyriausiosios specialistės, atliekančios skyriaus vedėjo funkcijas Marijos Dankės ir Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vyriausiosios specialistės Inetos Petraškienės.

Dėkojame už dalyvavimą Kaišiadorių rajono savivaldybės vicemerui Dariui Vilimui.

Renginio vedėjas charizmatiškasis Liudas Mikalauskas, kuris ne tik moderavo šį renginį, bet ir dovanojo žiūrovams savo skambias dainas.

Konferencijos metu prisiminėme visas vykusias praktines dirbtuves peržiūrėdami trumpus video filmukus, savo įspūdžiais pasidalino kiekvienos dalyvavusios VVG atstovas ir dirbtuvių dalyvis. Kartu pasigrožėjome projekto rezultatais, kurie sutalpinti 10 min video filmuke, kuriuo dalinamės ir su Jumis. Filmuką galite peržiūrėti paspaudę nuorodą: https://youtu.be/xHBGT8ELl_M

Dėkojame visiems už bendradarbiavimą, už kūrybines mintis, už rupesčių pasidalinimą ir puikų projekto įgyvendinimą. Dėkojame visiems dalyvavusiems baigiamojoje konferencijoje, ačiū svečiams už puikų laiką kartu.

Projektą remia Lietuvos Respublika ir Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves

Straipsnis bus papildomas renginio nuotraukomis

 

Zydinti Lietuva LOGO

 

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2022. Visos teisės saugomos