2019 m. liepos 5-10 dienomis vyko VVG valdybos posėdis, vadovaujantis Kaišiadorių rajono VVG įstatais, naudojant el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Posėdžio metu svarstyta:

1. Dėl  Dėl kvietimo Nr. 4 priemonės „Bendruomeninio verslo kūrimas ir plėtra“ remiamų EVRK veiklų papildymo.

Nutarta:  įtraukti EVRK veiklą „D 35.1 Elektros energijos gamyba, perdavimas ir paskirstymas“ į remiamų veiklų sąrašą pagal VPS priemonę „Bendruomeninio verslo kūrimas ir plėtra“.


Dėkojame visiems dalyvavusiems.

--

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2019. Visos teisės saugomos

 

Dalinamės informacija, kad šiuo metu pagal Kvietimą Nr.3 turime 10 vietos projektų, kuriems yra patvirtintas finansavimas ir jau visi projektai pradedami įgyvendinti:

Pagal VPS priemonę „Kaimų atnaujinimas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“:

 • Stasiūnų bendruomenė su vietos projektu „Sporto aikštyno atnaujinimas Stasiūnuose“;
 • Rumšiškių bendruomenės veiklos centras „Kokalnis“ su projektu „Rumšiškių miestelio aktyvaus laisvalaikio parkas - vaikų žaidimo aikštelė“.

Pagal VPS priemonę  „Kaimų atnaujinimas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“:

 • Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija su projektu „Žiežmarių sinagogos pritaikymas turizmo ir kultūrinei veiklai“;
 • Kaimų bendruomenė „Viltija“ su projektu „Paparčių dominikonių vienuolyno statinių tvarkyba“.

Pagal VPS priemonę  „Bendruomeniškumo ugdymas, krašto savitumo puoselėjimas, jo reprezentavimas“:

 • Rumšiškių bendruomenės veiklos centras „Kokalnis“ – su projektu „Rumšišikių miestelio istorijos iš Kauno marių dugno“;
 • Pravieniškės-I bendruomenės veiklos centras „Praviena“ – su projektu „Akimirkos stebuklas“;
 • Anglininkų bendruomenė – su projektu „Sugrįžkim į gimtą kraštą“;
 • Asociacija Žiežmarių bendruomenė – su projektu „Napoleono lobis“;
 • Asociacija Paparčių krašto – su projektu Metinis renginių ciklas „Švenčių ratas mus augina“;

Taip pat, jau turime vieną iš pirmųjų Kvietimo Nr.3 jau įgyvendintą projektą - Kaimų bendruomenė „Viltija“ – ‚Kur gimėm, kur augom“. Sveikiname pareiškėjus ir labai džiaugiamės pasiektais rezultatais.

Visiems kitiems linkime sėkmės ateities darbuose!

--

PROJEKTUS REMIA LIETUVOS RESPUBLIKA

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2019. Visos teisės saugomos.

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės valdybos narių elektroninis posėdis vyks nuo 2019 m. liepos 5 d. 14:00 val iki liepos 10 d. 12:00 val. vadovaujantis Kaišiadorių rajono VVG įstatais, naudojant el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 Posėdžio pirmininkas Tomas Stelmokas

Posėdžio sekretorė Auksė Lebeckienė

 SUSIRINKIMO EIGA:

 1. 1. Dėl kvietimo Nr. 4 priemonės „Bendruomeninio verslo kūrimas ir plėtra“ remiamų EVRK veiklų papildymo.
  Papildymas inicijuojamasgavus 2019 m. birželio 27 d. asociacijos „Žiežmarių miesto bendruomenė“ raštą (priedas), pagal kurį prašoma

  EVRK veiklą „D 35.1 Elektros energijos gamyba, perdavimas ir paskirstymas“ įtraukti į remiamų veiklų sąrašą.

 

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2019. Visos teisės saugomos

Birželio 21 dieną, dalyvavome Kaišiadorių turizmo ir verslo centre organizuojame seminare "Paramos galimybės".

Pranešėja Kaišadorių rajono VVG pirmininkė Janina Augustinavičienė pristatė paramos galimybes Kaišiadorių rajone.

Paramą skiriama pagal Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės vietos plėtros 2015-2020 metų Strategijos priemones, Kvietimą Nr.4:
• „Bendruomeninio verslo kūrimas ir plėtra“ parama teikiama ne žemės ūkio verslui kurti ir smulkiam žemės ūkio verslui kurtis;
• „Kaimo plėtros veikėjų bendradarbiavimas skirtas švietimo, socialinių paslaugų teikimo, žemės ūkio produktų perdirbimo ir
kitoms vietos ekonomikos veikloms skatinti“ parama teikiama ne žemės ūkio verslui kurti ir žemės ūkio verslui kurtis.

Kvietimas Nr.4 bus sklelbiamas 2019-08-01-2019-09-30 laikotarpiu.

Tikimės, kad informacija buvo naudinga ir sulauksime užpildytų paraiškų.

Apie kvietimą Nr.4 daugiau informacijos jau netrukus!

Dėkojame visiems dalyvavusiems bei organizatoriams!

   

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2019. Visos teisės saugomos.

Birželio 19 dieną Bačkonių konferencijų centre vyko praktinės dirbtuvės „Saulės kolektoriaus sistemos veikimo principai ir montavimas“.

Praktinės dirbtuves organizavo Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė kartu su Lietuvos energetikos institutu pagal tarptautinį projektą „Atsinaujinanti energija kaimo plėtrai“.

Visą renginį moderavo Dr. Mantas Marčiukaitis Lietuvos energetikos instituto atsinaujinančių išteklių ir efektyvios energetikos laboratorijos vadovas.

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Janina Augustinavičienė dalyvius supažindino su tarptautiniu projekto eiga ir tolimesniais planais.

Praktinės dirbtuvės buvo skirstomas į 2 dalis: teorinę ir praktinę.

Teorinėje dalyje Dr. Rokas Valančius dalyvius supažindino su saulės kolektorių technologijomis ir jų naudojimosi bei patirtimi Lietuvoje.

Dr. Rimvydas Ambrulevičius pasidalino saulės kolektorių parinkimo ir montavimo klaidomis.

Praktinėje dalyje dalyviai buvo suskirstyti į darbo grupes, turėjo galimybę pagaminti skirtingus saulės kolektoriaus prototipus.

Dalyviai dirbo su plokščiojo saulės kolektoriaus sistemos montavimo demonstracija, taip pat su slėginio saulės šildytuvo montavimo demonstracija ir savadarbią saulės kolektoriaus gamybos demonstracija.

Visoms grupėms puikiai sekėsi bendradarbiauti tarpusavyje, visi dalyviai buvo energingi ir darbštūs. Tikslas įgyvendintas, pagaminti dirbtuvių rezultatai - prototipai, kurie burtų keliu atiteko Morkūnų bendruomenei, Nemaitonių seniūnijos bendruomenei ir Antakalnio kaimo gyventojui V.Babeckui.

Dėkojame visiems dalyvavusiems praktinėse dirbtuvėse! Buvote nuostabūs!

Didelį ir nuoširdų Ačiū tariame Lietuvos energetikos institutui, kurie sutiko bendradarbiauti ir suteikė galimybę susipažinti su saulės kolektorių veikimo technologijomis.

--
Projektą remia Lietuvos Respublika.
--
Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2019. Visos teisės saugomos.