Kaišiadorių r. VVG dalyvauja nacionaliniame žinių apie Europą konkurse. Iš daugelio dalyvių mūsų grupė buvo pasirinkta į kurią atvažiuos svečias Cedric Raffier.

Cedric prieš dešimt metų į Lietuvą atvykęs prancūzas, kuris apie mūsų šalį nežinojo nieko. Dabar jis – VŠĮ Vilniaus socialinis klubas futbolo mokyklos vaikams iš socialiai remtinų šeimų įkūrėjas ir vadovas, teigiantis, jog Lietuvoje yra gražu ir gera gyventi, o kurti Lietuvos žmonėms – be galo smagu. Daugiau informacijos apie svečią galite rasti: https://renkuosilietuva.lt/eng/pradzia/migrant-stories/cedric-raffier-3/

Cedric Raffier lankysis Kaišiadorių r. VVG biure (Kęstučio g. 22, Kaišiadorys) balandžio 26 d. 10 val. Susitikimas truks apie 1 val., kurio metu svečias papasakos:

Kodėl atvyko į Lietuva prieš 10 metų, ką veikė Prancūzijoje prieš atvykstant, kaip jam atsirado galimybė atvykti į Lietuvą ir ką veikė per tuos 10 metų kai atvyko. Taip pat svečias papasakos apie galimybes, kurias duoda Europos Sąjunga bei ką jis patyrė naudodamasis Europos programomis. Be to bus paliesta socialinio darbo, sporto, užsieniečių ir darbo su jaunimu Lietuvoje temos. Bei svečias atsakysi į visus iškilusius klausimus susijusius su paliestomis temomis.

Jeigu nusprendėte dalyvauti prašome iki balandžio 23 d. susisiekti su mumis el. paštu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) arba telefonu 860759080.

Sedrikas_1-22.png