Vakar įvyko susitikimas su Cedric Raffier, VŠĮ „Vilniaus socialinis klubas“, futbolo mokyklos vaikams iš socialiai remtinų šeimų, įkūrėju ir vadovu. Susitikimo metu Cedric papasakojo plačiau apie mokyklos veiklą, kaip ji susikūrė, kuo išsiskiria nuo kitų futbolo mokyklų, kokiais veiklos principais vadovaujasi, bei pasidalino istorija, kaip ir kodėl jis atvyko į Lietuvą.

Cedric taip pat papasakojo, jog organizuoja mobilias futbolo treniruotes vaikams iš mažesnių miestelių ar kaimelių, tad jeigu, kuri bendruomenė ieško bendradarbiavimo partnerių šioje srityje gali drąsiai kreiptis į Cedric Raffier (kontaktus rasite vienoje iš prisegtų nuotraukų).

Na, o kodėl Cedric Raffier apsilankė Kaišiadorių r. VVG biure? Tai atsakymas paprastas, Kaišiadorių r. VVG dalyvauja konkurse „Europos egzaminas“, kurio metu mūsų grupė buvo pasirinkta į kurią atvyks svečias.

„Europos egzaminas“ tai 5-20 min. egzaminas apie Europos Sąjungą, kurio metu dalyviai varžysis dėl: pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, bilietų į Taliną ir skrydžių oro balionu. Egzaminas vyks gegužės 9 d., kuriame gali dalyvauti mokyklos, organizacijos ar pavieniai asmenys. Daugiau informacijos ir registraciją galite rasti: http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/kvieciame-organizuoti-europos-egzamina-2018-1706

Kaišiadorių Vietos Veiklos Grupė nuotrauka.