Jeronimas Laucius yra pasakęs: „Draugas – tas, su kuriuo už jo pagalbą atsiskaityti nereikia.“ Šis posakis labai tinka Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijai, kuri prisidėjo ir prisideda prie Kaišiadorių rajono VVG projekto „Kaišiadorių rajono kaimo vietovių vietos plėtros 2015 – 2020 metų strategijos“ įgyvendinimo. 
Prisiminus 2008-2014 metų rajono VVG strategijos įgyvendinimą iš 82 įgyvendintų vietos projektų, Kaišiadorių rajono savivaldybė projekto partneriu buvo 25 vietos projektuose prisidėdama įnašu natūra arba piniginėmis lėšomis. Kaip pareiškėja kartu su Nemaitonių, Kruonio, Žiežmarių, Pravieniškių ir Kaišiadorių apylinkės seniūnijomis įgyvendino 12 vietos projektų.
Pradėjus įgyvendinti projektą „Kaišiadorių rajono kaimo vietovių vietos plėtros 2015 – 2020 metų strategiją“ kilo daug neaiškumų, nes reglamentai pasikeitė, taisyklės pasikeitė, pasikeitė vietos projektų intensyvumai. Bendruomenių projektams PVM tapo netinkama išlaida.
2017 metais paskelbusi Pirmą kvietimą Kaišiadorių rajono VVG sulaukė kaimo bendruomenių iniciatyvų ir toliau veikti rajono labui, jį puoselėti. Ir mums labai džiugu, kad savivaldybė nei vienai iniciatyvai neužkirto kelio idėjų įgyvendinime.
Džiaugiamės, kad iš 7 šiuo metu įgyvendinamų vietos projektų Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija partnerių yra šiuose projektuose ir prisideda piniginiu indėliu.
1. Anglininkų bendruomenės projektas „Nemuno dienos centras“ - partnerio indėlis iki 9000 Eur.
2. Darsūniškio bendruomenės projektas „Darsūniškio bendruomenės bendruomeninio verslo kūrimas“ - partnerio indėlis iki 10000 Eur.
3. Kalvių bendruomenės projektas „Pėsčiųjų ir dviračių tako į Kalvių ežero pakrantę įrengimas“ – partnerio indėlis iki 12400 Eur.
Taip pat Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „ Rumšiškių kultūros
centro pagrindinio įėjimo atnaujinimas ir pritaikymas žmonėms su negalia“ projekto vertė 62500 Eur.
Visa informacija apie kvietimo Nr. 1 įgyvendinamus projektus galima rasti čia - https://www.facebook.com/notes/kai%C5%A1iadori%C5%B3-vietos-veiklos-grup%C4%97/1-kvietimo-projektai/1720041531372663/

Norime padėkoti Kaišiadorių rajono savivaldybei už jos pagalbą pareiškėjams įgyvendinant projektus ir tikimės, kad Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija ir toliau nepakeis savo požiūrio bei siūlys savo pagalba puoselėti Kaišiadorių rajono kraštą.

Kaišiadorių Vietos Veiklos Grupė nuotrauka.