Kaišiadorių rajono VVG projekto administratorė Auksė Degutytė kartu su projekto vadovę Janina Augustinavičienę birželio 11 - 15 dienomis dalyvavo tarptautinėje LINC 2018 konferencijoje pietvakarių Suomijoje. Į renginį buvo kviečiami kaimo plėtros veikėjai, LEADER metodo įgyvendintojai (VVG), nacionalinių kaimo tinklų atstovai, mokėjimo agentūrų ir ministerijų atstovai ir visi kiti, kurie suinteresuoti kaimo plėtra.

LINC konferencija – tai kasmet vykstantis renginys, kuris pritraukia dalyvius iš visos Europos, kurie įgyvendina strategijas pagal LEADER programą. Konferencija sukurta padėti užmegzti ryšius su užsienio atstovais, kurie ateityje galėtu tapti partneriais įgyvendinant projektą. Šiais metais LINC konferencija vyko Suomijoje, kurioje dalyvavo apie 300 dalyvių iš visos Europos.

Konferencijoje dalyviai buvo supažindinti su pietvakarių Suomijoje įgyvendintais projektais, išbandytos įvairios atrakcijos, žaisti įvairūs bendravimo žaidimai padedantys susipažinti ir galiausiai konferenciją vainikavo orientacinės varžybos, kurias laimėjo Kaišiadorių rajono VVG darbuotojos kartu su kitais komandos nariais iš kitų valstybių.

LINC konferencija padėjo Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupei užmegzti ryšius su kitų valstybių atstovais, o tai ženkliai pasitarnaus teikiant tarptautinius projektus.

 

suklijuota1.jpg