Šiemet kasmetinis ir tradicinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos (LKBS) sąskrydis Karklėje vyko kiek vėliau nei įprastai, kadangi dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos ir įvesto karantino, renginys buvo nukeltas iš birželio į rugpjūčio mėnesį. Tačiau kaip ir kasmet su nuostabia kompanija laikas praskriejo nenumaldomai greitai palikdamas tik smagiausius įspūdžius.

Pirmiausia norėtume padėkoti Kaišiadorių rajono savivaldybei už galimybę nuvykti į Karklę, skyrus finansavimą autobuso nuomai. Didelis ačiū visai komandai, kurie taip šauniai dalyvavo visose sąskrydžio veiklose. Ačiū visiems kartu ir kiekvienam atskirai: Kaišiadorių Antakalnio bendruomenei – už šūkį ir repeticijas jau autobuse, Žiežmarių miesto bendruomenei – už ištvermę sąskrydyje dalyvaujant 3 dienas, Kalvių bendruomenei – už pavėsinės pastatymo suorganizavimą ir šūkio įgarsinimą, o už papuošimą Paparčių krašto bendruomenei ir Dainavos krašto bendruomenei „Ateitija“, kaimo bendruomenei „Pakertai“ – už stalo papuošimą ir trispalves dovanas, Kruonio bendruomenei – už vėliavas, Pravieniškių bendruomenės narei Marytei Drulienei – už staltieses, Pravieniškių-I bendruomenės veiklos centrui „Praviena" už švarą ir tvarką pavėsinėje, Žaslių bendruomenės veiklos centro atstovams už teritorijos saugojimą, Ričardui Grigui už sąskrydžio įamžinimą bei amatininkei Zita Indrašiūnienei – už gamtos dovanų pristatymą ir perteikimą.

Kaišiadorių rajono komanda sąskrydyje pristatė sukurtu šūkiu:

Kaišiadorys, Kaišiadarai

viską daro labai gerai!

Kaunas, Vilnius, mūsų centras

Duoki bučkį, nebūk trenktas!

Spėjome sudalyvauti konferencijoje „Bendruomenių vaidmuo ir patirtys įgyvendinant KPP“, diskusijų kavinėse, kitų rajonų amatininkų dirbtuvėse, varžytuvėse „Stiprūs, greiti, gražūs, protingi, kūrybingi“ jėgas atidavė Irutė Maciulevičienė, Ieva Indrašiūnaitė, Deividas Lebeckas, Vytenis Babeckas ir Arūnas Cikanavičius, o kūrybinę užduotį, už kurią buvome pripažinti „Komandų komanda“ atliko Vaida Babeckienė, Auksė Lebeckienė ir Laura Cikanavičienė.

Vakarą vainikavo balta eisena prie jūros, kuomet siuntėme linkėjimus Lietuvai ir pasauliui bei baltas vakaras – 2020 m. Mažųjų Lietuvos kultūros sostinių atlikėjų koncertas bei jaunimo kolektyvų pasirodymai.

 

IMG 00069559d61a6d6d6a2f2a723865dfa8 V

--
Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2020. Visos teisės saugomos