Apie grupę

 

2017 10 14 VVG konferencija 106

         Sutelkus stiprią komandą, 2004 m. rugpjūčio 5 d. įsteigta asociacija Kaišiadorių r. vietos veiklos grupė Europos Sąjungos „Leader+ pobūdžio priemonės“ veiklai vykdyti Kaišiadorių rajono savivaldybės kaimiškojoje teritorijoje (toliau - VVG).

       VVG misija - apjungus  įvairių socialinių grupių interesus, skatinti kaimo bendruomenes, vietos valdžios, verslo atstovus, ugdyti gebėjimus ir motyvaciją aktyviau dalyvauti ekonominėje, socialinėje, aplinkosaugos,  kultūros paveldo priežiūros ir išsaugojimo veikloje, rengti ir įgyvendinti kaimo plėtros planus. Misija VVG teritorijoje  sėkmingai įgyvendinama.

kvvg logo - jpg

KAIŠIADORIŲ R. VVG REGISTRACIJOS PAŽYMĖJIMAS

KAIŠIADORIŲ R. VVG ĮSTATAI

KAIŠIADORIŲ R. VVG ĮSTATAI ATNAUJINTI

KAIŠIADORIŲ R. VVG ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS 

KAIŠIADORIŲ R. VVG VEIKLOS IR FINANSINĖS ATASKAITOS UŽ: 2015 m., 2016 m., 2017 m., 2018 m., 2019 m., 2020 m., 2021 m.

  

INFORMACIJA NORINTIEMS TAPTI ASOCIACIJOS KAIŠIADORIŲ RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS NARIAIS

Naujų narių priėmimo tvarka

VVG narystės forma juridiniams asmenims

VVG narytės forma fiziniams asmenims

Nario mokesčio nustatymas

  

KAIŠIADORIŲ RAJONO VVG VALDYBA

Janina Augustinavičienė - VVG pirmininkė

(VVG pirmininkas nuo 2022 -11-24 , VVG valdybos nariai nuo 2022-11-24)

Tomas Stelmokas - VVG valdybos pirmininkas ( VVG valdybos pirmininkas nuo 2022-12-15)

 

Kaimo bendruomenių atstovai:

1. Žiežmarių bendruomenės atstovas - Vytautas Šimkūnas

2. Karčiupio bendruomenės "Marių krantas" pirmininkė - Rasa Stankienė

3. Karčiupio bendruomenės pirmininkė - Rimantė Daniulienė

4. Vilūnų bendruomenės atstovas - Mindaugas Cikanavičius

5. Kalvių bendruomenės atstovas - Algirdas Degutis

6. Anglininkų bendruomenės pirmininkas - Linas Babenskas

7. Darsūniškio bendruomenės atstovė - Renata Karpavičiūtė

8. Kaimo bendruomenės "Rusių pakrantė" pirmininkė - Nemira Abloževičienė

9. Neprėkštos bendruomenės pirmininkas - Mindaugas Grenda

 

Verslo atstovai (verslininkai, ūkininkai):

10. UAB "Scan technika" direktorius - Mindaugas Šimkūnas

11. Ūkininkė - Audronė Neniškienė

12. Ūkininkė - Aldona Šidlauskienė

13. Ūkininkas - Vaidas Mitkus

14. MB "Tomkrita" direktorius - Tomas Stelmokas 

15. Ūkininkas - Nerijus Pašvenskas

Valdžios atstovai:

16. Justina Jakštaitė - Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

17. Albina Keblikaitė - Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

18. Linas Lazauskas - Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas

19. Ramutė Taparauskienė - Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

20. Neringa Žigutienė - Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO VVG NARIAI 

 

Eil. Nr.  Atstovavimas (Organizacija/bendruomenė/save) Atstovaujama sritis Turi balso teisę visuotiniame susirinkime
Žiežmarių seniūnija
1. Janina Augustinavičienė Verslo sektorius  Janina Augustinavičienė
2. UAB "Scan technika" Verslo sektorius  Mindaugas Šimkūnas
3. Žiežmarių laisvalaikio centras Bendruomenė Arvydas Pūras
4. Kaimo bendruomenė "Pakertai" Bendruomenė  Remigijus Klimavičius
5. UAB "Norsvin Lietuva" Verslo sektorius  Olga Kurklietienė
6. Žiežmarių bendruomenė Bendruomenė Vytautas Šimkūnas
7. Asociacija "Žiežmara" Bendruomenė Irena Taukinaitienė 
8. Žiežmarių miesto bendruomenė Bendruomenė Nerijus Meškauskas
Žiežmarių apylinkės seniūnija
9. Liutonių krašto bendruomenė Bendruomenė  Danielius Meidus
10. Vladikiškių bendruomenė Bendruomenė  Marius Monkevičius
       
Rumšiškių seniūnija
11. Kaišiadorių Antakalnio bendruomenė Bendruomenė Andrius Navardauskas
12. Vaida Babeckienė   Verslo sektorius  Vaida Babeckienė  
13. Rumšiškių bendruomenė "Kokalnis" Bendruomenė  Darijus Rimkus
14. Jurgita Navickienė Verslo sektorius  Jurgita Navickienė
15. Karčiupio bendruomenė Bendruomenė  Rimantė Daniulienė
16. Labdaros fondo Dovainonių bendruomenės centras Bendruomenė Genė Prunskienė
17. UAB "Chrustik"  Verslo sektorius Renata Janulevičienė
18. Karčiupio kaimo bendruomenė "Marių krantas"  Bendruomenė  Rasa Stankienė
19. Dovainonių bendruomenė Bendruomenė Jovita Petravičienė
Kruonio seniūnija
20. Morkūnų bendruomenė Bendruomenė Darius Kardokas
21. Vilūnų kaimo bendruomenė Bendruomenė

Mindaugas Cikanavičius

22. Nerijus Pašvenskas Verslo sektorius  Nerijus Pašvenskas 
23. Kalvių bendruomenė Bendruomenė Lina Brazionienė
24. Kruonio bendruomenė Bendruomenė Teresė Meškaitienė
25. Darsūniškio bendruomenė Bendruomenė Tautvydas Gurskas
26. Anglininkų bendruomenė Bendruomenė Linas Babenskas
27. Jolita Pūrienė Verslo sektorius  Jolita Pūrienė
Pravieniškių seniūnija
28. Pravieniškių 1 bendruomenės veiklos centras "Praviena" Bendruomenė Deimantė Būdelienė
29. Galina Jengalyčeva fizinis save (pilietinė visuomenė) Galina Jengalyčeva
30. UAB "Elucida"  Verslo sektorius  Laimis Gerulaitis
31. Jūratė Pakatilevičienė fizinis save (pilietinė visuomenė) Jūratė Pakatilevičienė
Palomenės seniūnija
32. Beloniškių bendruomenė Bendruomenė Giedrė Pavasarytė
33. Asociacija Zūbiškių bendruomenė Bendruomenė Vaidas Mitkus
34. Marijonas Mitkus Verslo sektorius  Marijonas Mitkus
35. Neprėkštos bendruomenė Bendruomenė Banga Grendienė
36. Kaimo bendruomenė "Rusių pakrantė" Bendruomenė Nemira Abloževičienė
Žaslių seniūnija
37.  Asociacija "Stabintiškių bendruomenė" Bendruomenė Violeta Ratkevičienė
38. Žaslių bendruomenės veiklos centras Bendruomenė Liutauras Palaitis
39. Žaslių geležinkelio stoties bendruomenė Bendruomenė Karolina Mlečkaitė
40. Mikalaučiškių bendruomenė Bendruomenė Alma Rapalienė
41. Daiva Vaitkūnienė Verslo sektorius Daiva Vaitkūnienė
42. Erlanda Vitkauskienė fizinis save (pilietinė visuomenė) Erlanda Vitkauskienė
Nemaitonių seniūnija
43. Aldona Šidlauskienė Verslo sektorius  Aldona Šidlauskienė
44. Nemaitonių seniūnjos bendruomenė Bendruomenė Aldona Kamantauskienė
45.  Mičiūnų bendruomenė Bendruomenė Neringa Ašmenaitė
Paparčių seniūnija
46. Kaimų bendruomenė "Viltija"  Bendruomenė  Justas Nėniškis
47. Audronė Nėniškienė Verslo sektorius  Audronė Nėniškienė
48. Dainavos krašto bendruomenė "Ateitija"  Bendruomenė Agnė Kazlauskienė
49. Paparčių krašto bendruomenė Bendruomenė Valentina Skorbuvienė
50. Kaugonių krašto bendruomenė "Bendrystė" Bendruomenė Nijolė Sedleckaitė
Kaišiadorių apylinkės seniūnija
51. Gudienos bendruomenė Bendruomenė Monika Barnackienė
52. Tomas Stelmokas Verslo sektorius  Tomas Stelmokas
53. Kasčiukiškių bendruomenė Bendruomenė Milda Markevičienė
Kiti (Kaišiadorių miestas ir kt.)
54. Kaišiadorių savivaldybė Valdžios sektorius  Ramutė Taparauskienė
55. Giedrė Streikauskaitė fizinis save (pilietinė visuomenė) Giedrė Streikauskaitė
56. Auksė Lebeckienė fizinis save (pilietinė visuomenė) Auksė Lebeckienė
57. Gintaras Markevičius fizinis save (pilietinė visuomenė) Gintaras Markevičius
58. Egidija Ramaneckaitė fizinis save (pilietinė visuomenė) Egidija Ramaneckaitė
59. Gedvilė Šavelienė fizinis save (pilietinė visuomenė) Gedvilė Šavelienė
60. Birutė Mitkuvienė fizinis save (pilietinė visuomenė)  Birutė Mitkuvienė
61. Renata Karpavičiūtė fizinis save (pilietinė visuomenė)  Renata Karpavičiūtė
62.  Jūratė Juočienė  fizinis save (pilietinė visuomenė) Jūratė Juočienė