„Želdinių priežiūroj atsinaujinimas yra geras dalykas, bet prieš pradedant, reikia jį gerai įvertinti...“, – taip paskaitą vietos veiklos grupėms pradėjo lektorius Tautvydas Gurskas.
Balandžio 28 d. teritorinio bendradarbiavimo projektas „Žydinti Lietuva“ lankėsi Jonavos rajone, Šveicarijoje. Vietos bendruomenėms pristatytas projektas, kurio metu dalyviai savo gyvenviečių erdves papuoš žydinčiomis gėlėmis.
 
Susitikimo grupei paskaitas „Etnografinis įvaizdis ir jo išsaugojimas“, „Naujos technologijos vietovių įvaizdžio formavimui“, „Augalų, spalvų, kvapų derinimai formuojant vietovių įvaizdį“ skaitė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros lektoriai Ingė Auželienė ir Tautvydas Gurskas. Po teorijos įsisavinimo ir diskusijų, bendruomenėms padovanoti augalai, vazonai, gėlių stovai, suoliukai, kurie kurs gražią aplinką kiekvieno projekto dalyvio vietovėje.
 
Projektą „Žydinti Lietuva“ vykdo Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė kartu su 8 partneriais: Prienų, Alytaus, Kauno, Raseinių, Kėdainių, Jonavos, Širvintų ir Elektrėnų vietos veiklos grupėmis.
 
Projektą remia Lietuvos Respublika ir Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves
 
Nuotraukos ir video Sauliaus Jankausko
 
2022 04 28 ZYDINTI LIETUVA Jonava 78
 
 
 

--

Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės © 2022. Visos teisės saugomos