Gegužės 25 d. Jurbarko r. Raudonėje vyko tarptautinė VVG mugė „Panemunių žiedai“. Mugės tema: „Iš kartos į kartą, išsaugant regiono savitumą“. Mugės dalyviai atstovavo penkis etnokultūrinius regionus: Aukštaitiją, Žemaitiją, Dzūkiją, Suvalkiją ir mažąją Lietuvą. Taip pat dalyvavo svečiai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Prancūzijos. Visi dalyviai demonstravo savo gaminius, puoselėjamus amatus, bendravo, dalinosi patirtimi ir vaišino.

Kaišiadorių rajoną atstovavo 15 dalyvių iš: Paparčių, Liutonių, Žiežmarių, Kruonio ir Žaslių seniūnijų. Audronė Neniškienė pristatė veltinius ir padėjo apipavidalinti mūsų palapinę. Veronika Šakienė demonstravo austas juostas ir paveikslus, kurie kiekvieną gali įkvėpti gerumo, meilės Tėvynei ir savo artimui. Angelė Razmislevičienė dalinosi patirtimi, kaip išmegzti spalvotus raštus, kurie puošia kojines ir pirštines. Aušrelė Truncienė su dukra Gintare papuošė Kaišiadorių VVG ekspoziciją rankų darbo skaromis, riešinėmis ir skiautiniais. Morkūnų kaimo bendruomenės atstovai Rita Lukševičiūtė, Elvyra Dambrauskienė ir kt. susirinkusius svečius vaišino naminiais sūriais, duona, skruzdėlynu ir gira.

Tuo pat metu Raudonės pilyje vyko teatralizuota šventė - didikų medžioklė. Aplink pilį buvo įsikūrę dvaro kiemeliai: „Žvėrynas“, „Alaus darykla“, „Dvaro amatininkai“, „Arbatinė‘ ir kt. Šventę vainikavo didysis vakaro koncertas.

Kaip žinia dangus nepašykštėjo tądien lietaus, tačiau tai netemdė dalyvių geros nuotaikos.