13-ta diena, penktadienis, yra laikoma nesėkmių diena, kai kuriose valstybėse 13-tu skaičiumi vengiama numeruoti net namus ar jų aukštus praleidžiant šį skaičių. Tačiau Utenos ir Šakių atstovai nepabūgo šios dienos neva nešamų nesėkmių ir atvyko į Kaišiadoris apžiūrėti prie kokių projektų atsiradimo prisidėjo Kaišiadorių r. VVG komanda.

Svečiai apžiūrėjo UAB „Vėjų fėja“ teritoriją ir buvo supažindinti su joje vykdomomis edukacinėmis stovyklomis bei užsiėmimais. Po to vyko į Anglininkų bendruomėnę, kuri ruošiasi atidaryti dienos centrą ir teikti socialines paslaugas. Kita stotelė buvo Drasūniškis, būtent šios bendruomenės teritorijoje yra mineralinio vandens šaltinis, o pati bendruomenė ketina teikti apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Galiausiai svečių galutinė maršruto stotelė buvo Kalviuose, kuriuose apžiūrėjo Kalvių bažnyčia, paplūdimį, buvo supažindinti su vykdomu projektu, kurio tikslas nutiesti kelią iki kalvių paplūdimio bei buvo aprodyti Kalvių bendruomenės namai, kurie teikia patalpų naudojimo paslaugas.

Tikimės, jog šis apsilankymas, Kaišiadorių rajone, atneš naujų įdėjų Utenos ir Šakių atstovams, kurios bus įgyvendintos savo regionuose.

rinkinys.jpg