Prieš porą metų mes kartu su 6 partneriais, tyrėjais ir praktikais susibūrėme sukurti projektą „OFF-GRID DIY“, aiškiai suprasdami poreikį, kad reikia kurti dezentralizuotus energijos sprendimus šeimos ir bendruomenės mastu.

Nors per šiuos metus mes nesurinkome visų galimų sprendimų šioje srityje, tačiau sujungėme ir aprašėme daugybę „pasidaryk pats“ energijos sprendimų nuo  - nuo saulės fotomodulių iki raketinių krosnių, nuo „Piggott“ vėjo jėgainės iki biomilerio, nuo saulės kolektorių iki pedalų galios.

Technologijos buvo surinktis iš Baltijos jūros regiono. Atėjo laikas pasidalinti su Jumis įkvėpimu ir knyga – vadovu „Nepriklausomybė: atsijunk nuo tinklo“! Interneto svetainėje www.off-grid.rocks rasite daugybę sprendimų ir kitos pagalbinės medžiagos.

Žemiau esančiame video įraše galite pamatyti, kokios informacijos galite ieškoti naudodamiesi „OFF – GRID DIY“ ir kas mes esame: VIDEO

Nemokamą knygos PDF versiją galite rasti tinklapyje Baltijos jūros regiono kalbomis: lietuvių, latvių, estų, suomių, švedų bei anglų kalba. Taip pat galite rasti kiekvieno ir parsisiųsti kiekvieno sprendimo aprašymą, žr. solutions puslapį.

Pastaba. Svetainė nuolat tobulinama ir pildoma naujomis idėjomis, sprendimais ir įvykiais, kuriuos galite pridėti ir Jūs.

2021 metais linkime daugiau žingsnių savarankiškam gyvenimui ir tvarių žmogaus ir aplinkos santykių atkūrimui.

1

3

3

4

5

6

7

VIDEO - https://youtu.be/FTJOqea1BHs

PLATFORMA – www.off-grid.rocks

KNYGA „Nepriklausomybė: atsijunk nuo tinklo

Jūsų, Kaišiadorių r. VVG komanda.